ENERGY GROUP a.s.

80. výročie Slovenskej armatúrky Myjava – tradícia pokračuje

Správy - 27.01.2018
Slovenská armatúrka Myjava by teraz oslavovala 80. výročie svojho založenia. Príchodom priemyselnej výroby na Myjavu, najskôr ako firma Tauš a neskôr ako Slovenská armatúrka Myjava, sa začala vyvíjať obojstranne výhodná symbióza medzi jedným mestom a jednou fabrikou. Výsledky tohto spolunažívania sú viditeľné na Myjave v mnohých smeroch dodnes – v mestskej výstavbe, školstve, kultúre aj športe.
Zobraz celý článok ...

Nový člen v Energy Group – PD Popudinské Močidľany

Správy - 20.05.2017
Do skupiny Energy Group v mesiaci marec 2017 pribudlo PD Popudinské Močidľany. V agro segmente sme sa doteraz boli aktívny na východe Slovenska – PD Čečejovce, PD Nižný Lánec a PD Bohdanovce, akvizíciou PD Popudinské Močidľany sme naše pôsobenie rozšírili na oblasť Záhoria.
Zobraz celý článok ...

Už aj SAM Holding a.s. je v ENERGY GROUP !

Správy - 24.05.2016
Začiatkom roku 2016 úspešne prebehla akvizícia spoločnosti SAM Holding a.s. do našej skupiny Energy Group. SAM Holding a.s. má viac ako 50 ročnú tradíciu vo výrobe technických plastových výrobkov a patrí medzi najväčších výrobcov sanitárnych produktov na Slovensku a v Čechách.
Zobraz celý článok ...

Predaj Bane Čáry

Správy - 01.12.2015
V rámci skupiny Energy Group došlo dňa 18.11.2015 k podpisu zmlúv o odpredaji 100% akcií spoločnosti Baňa Čáry, a.s. Kupujúcim sa stala spoločnosť Hornonitrianske bane Prievidza, a.s. Od tohto dátumu prestáva byť spoločnosť Baňa Čáry, a.s. súčasťou štruktúry Energy Group. Od kupujúceho sa dá očakávať zachovanie ťažby a rozšírenie ťažobnej činnosti v rámci dobývacieho priestoru, tím aj zachovanie a rozvoj pracovných miest v danom regióne.
Zobraz celý článok ...
Listuj:
[>>] [>|]
Created by Polygrafia Gutenberg s.r.o. © 2009 - 2018 All rights reserved.