ENERGY GROUP a.s.

Nový člen v Energy Group – PD Popudinské Močidľany

Správy - 20.05.2017
Do skupiny Energy Group v mesiaci marec 2017 pribudlo PD Popudinské Močidľany. V agro segmente sme sa doteraz boli aktívny na východe Slovenska – PD Čečejovce, PD Nižný Lánec a PD Bohdanovce, akvizíciou PD Popudinské Močidľany sme naše pôsobenie rozšírili na oblasť Záhoria.
Zobraz celý článok ...

Už aj SAM Holding a.s. je v ENERGY GROUP !

Správy - 24.05.2016
Začiatkom roku 2016 úspešne prebehla akvizícia spoločnosti SAM Holding a.s. do našej skupiny Energy Group. SAM Holding a.s. má viac ako 50 ročnú tradíciu vo výrobe technických plastových výrobkov a patrí medzi najväčších výrobcov sanitárnych produktov na Slovensku a v Čechách.
Zobraz celý článok ...

Predaj Bane Čáry

Správy - 01.12.2015
V rámci skupiny Energy Group došlo dňa 18.11.2015 k podpisu zmlúv o odpredaji 100% akcií spoločnosti Baňa Čáry, a.s. Kupujúcim sa stala spoločnosť Hornonitrianske bane Prievidza, a.s. Od tohto dátumu prestáva byť spoločnosť Baňa Čáry, a.s. súčasťou štruktúry Energy Group. Od kupujúceho sa dá očakávať zachovanie ťažby a rozšírenie ťažobnej činnosti v rámci dobývacieho priestoru, tím aj zachovanie a rozvoj pracovných miest v danom regióne.
Zobraz celý článok ...

Ukončenie činnosti Bane Dolina

Správy - 25.09.2015
Spoločnosť Baňa Dolina, a.s. definitívne ukončila ťažbu hnedého uhlia zvyškových otvorených zásob v máji 2015. V tomto čase dokončila likvidáciu hlavných banských diel, stavebných objektov a vrtov. Ťažba bola zakončená posledným slávnostným ZDAR BOH!
Zobraz celý článok ...
Listuj:
[>>] [>|]
Created by Polygrafia Gutenberg s.r.o. © 2009 - 2017 All rights reserved.